неділя, 12 серпня, 2018, 16:30 Політика
В Раді придумали покарання для фанатів «русcкого мира»

Всі жителі окупованих територій, які публічно принижували Україну, повинні бути без суду і слідства позбавлені українського громадянства. Таку думку висловив нардеп Юрій Береза.

«Всі, хто відмовилися від українського громадянства, схопили російський триколор, вони повинні бути автоматично позбавлені українського паспорта, без суду, без слідства, без нічого. На це навіть не потрібно витрачати час і роботу наших судів», – заявив нардеп в коментарі «Обозревателю».

Він нагадав, що на окупованих територіях є безліч людей, які «отримували паспорт свідомо, але потай».

«З ними повинні працювати спецслужби, і за результатами так само автоматично позбавляти українського громадянства», – переконаний Береза.

Нардеп зазначив, що якщо людина вважає, що Україна – це г*вно, а Росія – наше все, він вже втрачений для країни і немає сенсу витрачати на нього час. Разом з тим, він визнав, що на Донбасі і в Криму складалися і більш складні ситуації.

«Є люди, яких, за їхніми словами, змушували виступати проти України і приймати російське громадянство. Відносно них має проводитися розслідування і за рішенням суду позбавляти громадянства», – додав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 05:40 :05