неділя, 12 серпня, 2018, 15:30 Курйози
В мережі жорстко відповіли Шойгу, який погрожував Німеччині «дідами»

Російський міністр оборони Сергій Шойгу пригадав Німеччині Другу світову війну і порадив «запитати у дідів» про розмови з Росією з позиції сили. Таким чином, він відповів на слова глави Міноборони Німеччини Урсули фон дер Ляйен, яка запропонувала говорити з Росією з позиції сили. Варто зазначити, що заява німецького міністра була зроблена ще в квітні 2018 року.

«Якщо говорити конкретно про Німеччину, то, перш ніж говорити такі слова, треба повернутися в історію. І після всього того, що Німеччина зробила в нашій країні, думаю, там ще років двісті б з цього приводу не треба виступати», – сказав Шойгу, зазначивши, що не хотів би говорити «жорсткіше і грубіше», – пише Lenta.

Він відзначив, що ті німці, хто не читає історію, можуть «запитати у дідусів».

«Що стосується розмов з позиції сили: знову ж – поверніться в історію. Якщо самі не читаєте – запитайте у дідусів: як це – розмовляти з Росією з позиції сили. Вони, напевно, зможуть розповісти», – пригрозив міністр.

При цьому в мережі браваду Шойгу не оцінили, нагадавши міністрові, що Росія не самостійно воювала проти нацистів у другій світовій, а також порадили краще запитати у «німецьких дідусів, як побудувати за 70 років головну економіку Європи, а не розвалити країну, обікрасти населення і втратити всіх союзників».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 00:39 :45