неділя, 12 серпня, 2018, 9:54 Спорт
У чемпіонаті України-18/19 з футболу сьогодні завершиться четвертий тур
ffu.ua
ffu.ua

Футболісти донецького «Шахтаря» вчора, 11 серпня, здобули упевнену перемогу над полтавською «Ворсклою» (4:1) у поєдинку четвертого туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги сезону-18/19.

М’ячі на харківській арені «Металіст» у «гірників» забили Марлос (50-та хвилина), Тарас Степаненко (59), Давид Хочолава (62) та Жуніор Мораес (74), у полтавчан – В’ячеслав Шарпар (25), повідомляє офіційний сайт Прем’єр-ліги.

Сьогодні, 12 серпня, в УПЛ відбудуться матчі між ФК «Олександрія» та київським «Арсеналом» (початок о 17:00, транслює телеканал «Футбол 1»), львівськими «Карпатами» і луганською «Зорею» (17:00, ZIK), одеським «Чорноморцем» і чернігівською «Десною» (19:30, «Футбол 1»).

Зустріч ФК «Маріуполь» – «Динамо» (Київ) перенесли на 26 вересня через участь обох клубів у єврокубках.

А розпочався четвертий тур у п’ятницю, 10 серпня. Донецький «Олімпік» та ФК «Львів» зіграли внічию (1:1) на столичному стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Захисник львів’ян Володимир Адамюк відкрив рахунок на 68-й хвилині. На 86-й номінальні господарі відповіли голом Євгена Пасіча.

«Олімпік» з 39-ї хвилини грав у більшості після вилучення захисника «Львова» Владислава Приймака, який за 7 хвилин отримав дві жовті картки.

Турнірне становище (станом на 00:00 12 серпня): «Шахтар» – 9 очок (після 4-х ігор), «Олександрія» – 9 (3), «Динамо» – 9 (3), «Олімпік» – 5 (4), «Карпати» – 4 (3), «Чорноморець» – 4 (3), «Львів» – 4 (4), «Зоря» – 4 (3), «Десна» – 3 (3), «Маріуполь» – 3 (3), «Ворскла» – 3 (4), «Арсенал» – 0 (3).

2018-12-12 14:17 :14