неділя, 12 серпня, 2018, 5:25 Політика
Скільки Порошенко витрачає на рекламу: відповідь АП

Адміністрації президента (АП) України Петра Порошенка заявили, що не знають ні про те, хто курирує розміщення політичної реклами з його ім’ям, зокрема в Facebook, ні про обсяги рекламних бюджетів.

Про це йдеться у відповіді АП на запит Громадського руху «Чесно».

Так, на питання про витрати на адміністрування сторінки глави держави в соцмережі в АП відповіли, що не мають до цього відношення.

Разом з тим в «Чесно» зазначають, сторінка Порошенка в Facebook одна з найпопулярніших серед українських політиків – на неї підписані більше 1,4 млн користувачів. Крім того, активісти звернули увагу, що в червні-липні на вулицях з’явилася значна кількість зовнішньої реклами як з ім’ям президента, так і назвою партії «Блок Петра Порошенка».

За підрахунками громадських діячів, розміщення такої кількості реклами може коштувати мінімум «кілька мільйонів гривень». «Інформація про такі витрати в декларації президента не фігурує.

«Невідомі» розміщують подібну рекламу, хоч і в менших обсягах, вже кілька років поспіль, проте походження цієї реклами чи джерела її фінансування невідомі», – відзначають в «Чесно».

Читайте також: Порошенко подарував старшому синові активів на 10 мільйонів

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 23:36 :35