Новини » Події 12 серпня, 2018, 13:00
Денисова: «Жарти» про Сенцова вигадують тюремники в Лабитнангі
Людмила Денісова
Людмила Денісова

Поширювати неправдиву інформацію щодо Олега Сенцова можуть працівники колонії «Білий ведмідь» у Лабитнангі, де утримують українського політв’язня.

Про це «Громадському» повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова.

Омбудсмен прокоментувала інформацію, яку напередодні поширила журналістка Вікторія Івлєва про те, що літак із Сенцовим нібито вилетів із Салехарда, яку пізніше спростувала Федеральна служба виконання покарань Росії, а також сама журналістка, зазначивши, що «над ними просто посміялися».

«Важко коментувати це... Сподіваємося кожного разу, що буде підтверджена інформація (про звільнення Сенцова), але у Лабитнангі (у колонії) так шуткують із журналістами та громадянами, які думають, що налагодили контакт з працівниками у колонії», – сказала Денисова.

Вона також нагадала, що у п’ятницю, 9 серпня, у Сенцова була медична комісія, і після обстеження, за неофіційними даними (Денисова наголошує, що документів, що підтверджують цю інформацію наразі немає), є два висновки: по-перше, те, що Сенцов для 90 днів голодування «почувається нормально», а по-друге, що його можна перевозити.

«Вчора говорили з Москальковою (уповноважена РФ з прав людини Тетяна Москалькова), вона каже, що у нього все в порядку, нічого нового, її риторика не змінилася», – додала омбудсмен.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 07:33 :45