Новини » Світ 12 серпня, 2018, 19:00
Через аномальну ситуацію у Фінляндії зникли комарі

Північна країна пережила найспекотніший липень в своїй історії – зафіксована температура плюс 33,7 градусів Цельсія, що є абсолютним рекордом. Через спеку комарі, які щоліта псують фінам відпочинок на природі, практично зникли.

Про це повідомляє vokrugsveta.

Як пояснив професор Лапландського університету доктор Юкка Салмела, неглибокі ставки Лапландії, в яких головним чином розмножуються комарі, цього літа здебільшого пересохли, і самкам комарів стало нікуди відкладати личинки.

Однак нинішні спекотні умови ідеальні для розмноження гедзів і оводів, попереджає експерт. Обидва ці види відносяться до мух-паразитів, однак оводи відрізняються тим, що вони, знайшовши собі жертву, відкладають яйця їй під шкіру; ґедзі обмежуються тим, що просто п’ють кров теплокровних – будь то велика рогата худоба, людина або інший ссавець.

Рекордно спекотне літо принесло фінам і інші неприємності. Так, через низький збір сіна у фінських фермерів може не вистачити корму для тварин наступної зими, а значить, частину тварин будуть змушені відправити на бійню.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 17:12 :04