неділя, 12 серпня, 2018, 23:35 Спорт
Андрій Проценко не зумів здобути медаль Євро-2018 в стрибках у висоту
Андрій Проценко та Дмитро Дем’янюк (зліва і справа відповідно) / ldufk.edu.ua
Андрій Проценко та Дмитро Дем’янюк (зліва і справа відповідно) / ldufk.edu.ua

На «Олімпіаштадіоні» в Берліні сьогодні, 12-го серпня, завершуються найголовніші змагання сезону для легкоатлетів Старого Світу – чемпіонат Європи-2018.

Перед заключним днем в активі збірної України сім нагород – дві золоті, три срібні та дві бронзові. Були пов’язані медальні сподівання вітчизняних вболівальників і з чоловічими стрибками у висоту, де в фіналі виступали два випускники Львівського державного університету фізичної культури – один з лідерів світового рейтингу останніх років Андрій Проценко, який був близьким до завоювання медалі на ХХХІ літніх Олімпійських іграх-2016 у Ріо-де-Жанейро та срібний призер цьогорічного чемпіонату України Дмитро Дем’янюк (на фото – зліва і справа відповідно), пише ldufk.edu.ua.

Дмитро Дем’янюк, на жаль, став першим, хто покинув сектор – йому не підкорилися стартові 219 см. Ось як сам Дмитро прокоментував свою невдачу у фіналі: «По гарячих слідах важко назвати причину. Певно через те, що ні у кваліфікації, ні у фіналі не робив достатньої кількості пробних стрибків. Все-таки ще переживаю за стопу, не до кінця відновився після травми. І якщо в кваліфікації я все-таки розстрибався, то в фіналі початкова висота була вищою, і лише в третій спробі я спіймав стрибок – стрибнув із запасом, але заблизько відштовхнувся. Потрібно було попрацювати з розбігом.

В мене виходить наступна формула: або роблю велику кількість пробних стрибків, і мене не вистачає на великих висотах, або роблю малу, і тоді потрібно розстрибуватися вже під час змагань. Чим рідше виступаю, тим краще себе почуваю. Потрібно думати, як далі працювати і як виходити з цього положення. Хоча й вийшов до фіналу, успішним виступ не вважаю. Ніяк не можу реалізуватися, хоча фізичні кондиції в мене шикарні».

Андрій Проценко у свою чергу 219 см взяв з першої спроби, а потім почалися і в нього проблеми: 224 см подолав з другої спроби, а 228 см не підкорилися йому взагалі. У своєму коментарі Андрій був лаконічним: «Я був готовий мінімум на 228 см, я це відчував. Зробив гарну спробу, а потім щось не вийшло. Дуже важко зараз говорити, що саме, тому що всі спроби були різними. Посидимо з тренером, подумаємо, вирішимо в якому напрямку рухатися далі». У Андрія – підсумкове п’яте місце.

Додамо, що перемогу у секторі для стрибків у висоту на Євро-2018 у Берліні на радість місцевих шанувальників «королеви» спорту здобув німець польського походження Матеуш Пжибилко – стрибнувши у своїй найкращій спробі на 235 см, він здобув для господарів п’яте «золото».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 05:13 :49