Новини » Суспільство 11 серпня, 2018, 2:42
Заради задоволення: американська ексцентрична мільйонерка збирає вулицями сміття

67-річна мільйонерка Ліза Сільверсміт щодня ходить з візком вулицями Нью-Йорку й збирає сміття. Частину вона здає й отримує за це символічні гроші, а решту – накопичує в своїх 4-х розкішних будинках і в розбитій автівці. Робить усе це жінка не заради заробітку. За словами заможної американки, таке хобі дозволяє їй лишатися активною й більше спілкуватися з людьми.

Займатися збиранням сміття вона почала ще 10 років тому, – пише BigPicture.ru.

1

Ліза Сільверсміт є власницею 4-х об’єктів нерухомості загальною вартістю 8 мільйонів доларів. Це 3 будинки в Гарлемі на Манхеттені і одні апартаменти у районі Проспект-парку в Брукліні. Саме там вона зберігає усе своє «добро». І сусіди від цього далеко не в захваті.

«Я представниця старомодної богеми. Мені сумно, що раніше в Нью-Йорку нормально ставилися до ексцентричних людей, а тепер не доведи Боже якось не так поводитись. Людей так ображає моя стара машина під вікнами. Це показує, наскільки вони стали нетерпимі», – каже Сільверсміт.

Рідні мільйонерки теж не схвалюють її незвичайне хобі.

«Моя сім’я думає, що це жахливо, а я вважаю, що це смішно. Це підтримує мою активність. Я розмовляю з сусідами, заробляю небагато грошей і підтримую чистоту в окрузі».

Ліза Сільверсміт походить з інтелігентної родини: її батько був начальником економічного відділу в міністерстві фінансів, мати – працівницею департаменту праці. Чоловік Лізи працює у відділі економічного розвитку Нью-Йорка. Його щорічний дохід складає 180 тисяч доларів.

Нагадаємо: американка влаштувала фотосесію із крокодилом

Читайте також: Ющенко поскаржився на «нездар» і нарвався на відповідь в мережі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 19:34 :47