Новини » Суспільство 11 серпня, 2018, 10:00
Уляна Супрун застерігає про шкоду для здоров’я від соцмереж

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун нагадала про шкоду для здоров’я від від надмірного користування соцмережами.

Про це вона написала у Фейсбуці.

Подаємо допис повнотекстово:

«Вже складно уявити життя без інтернету та соціальних мереж. Сьогодні вони – простір для поширення цікавих та інноваційних ідей, своєрідне місце «зустрічі» з близькими та друзями, які знаходяться за сотні кілометрів, та платформа, де ми дізнаємось про останні події. В соцмережах ми можемо вільно висловлювати думки, спілкуватись з однодумцями, ділитись корисною інформацією та в цілому відчувати себе частиною глобального ком’юніті.

Проте шкоди від них також є досить багато. Існує безліч досліджень, які підтверджують негативні ефекти від надмірного користування соцмережами. Як-от поява додаткового стресу, підвищення відчуття тривоги, погіршення настрою та навіть депресія. Більш того, до негативних наслідків відносять розвиток залежності, зниження самооцінки та порушення сну.

Тому слід хоча б іноді відриватися від своїх ґаджетів та акаунтів в соціальних мережах. Пропоную зробити це зараз і негайно. Одразу після прочитання цього посту.

Вимкніть сповіщення на телефоні, якщо є така можливість, та влаштуйте собі хоча б один день без постійних поглядів на екран телефону.

Погода сьогодні неймовірна, тому насолоджуйтеся!».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-30 02:04 :12