Новини » Суспільство

«Україна очима москаля» – два різні життя: росіянин назвав разючу відмінність життя в Україні та РФ

Росіянин під ніком «PROSTO_VOVA» переїхав за часів Майдану в Україну, та, проживши кілька років у чужій для нього країні, вирішив порівняти рівень життя і менталітет двох ворогуючих народів.

Про це йдеться в його блозі «Україна очима москаля, який уже 4 роки живе у Києві» в Livejournal, – повідомляє obozrevatel.

Він сказав, що прожив зовсім різні два життя.

«Менталітет українців разюче відрізняється від менталітету росіян. І в кращий, як на мене, бік. В Україні найважливіше – це репутація. Якщо в Москві ти переїхав на іншу сторону проспекту і почав з нуля, то тут, якщо ти напаскудив в Івано-Франківську, то через півроку в Сумах дізнаються про тебе як про ненадійного партнера. І про це завжди треба пам’ятати», – сказано в матеріалі.

Блогер зазначає, що ціни в Україні і комуналка дійсно набагато нижчі, ніж у Росії. Це поширюється на все, крім автомобілів. Він також зазначив якість продуктів, які набагато смачніші за російські.

У відповідь на фейки росЗМІ про утиск російськомовних він нагадав, що ситуація з такими людьми абсолютно нормальна.

«Я 4 роки їжджу по Україні на машині з російськими номерами. Від Львова до Одеси, від Вінниці до Путивля. Рівно нуль конфліктних ситуацій», – сказав росіянин.

За його словами, Україна розвивається шаленими темпами, а жінки в країні – найкрасивіші. Більше того, він похвалив толерантність українців по відношенню до інших національностей.

«Безумовно, Крим – це Україна. Хоча і тимчасово окупована. Після введення обмежень на російську музику і кіно – сталося диво. Як гриби повиростали зовсім шикарні українські гурти та українські фільми. У мене прапор України на балконі висить і на дзеркалі в машині. Не тому, що «треба», а тому що я цю країну щиро люблю. І людей», – помітив він.

При цьому лоткову різноманітність в Україні росіянин розкритикував. Натомість ситуація з алкоголем його приємно здивувала. Незважаючи на продаж у місцях масових гулянь, п’яних людей у переважній кількості він не зустрічав, на відміну від Москви.

«Послухайте, я дуже хочу знайти якесь лайно про Україну і написати його сюди. Але не виходить. Моє життя до 15 року і після 15 року – це 2 різні життя. І друге – крутіше», – підсумував блогер.Loading...