Новини » Світ 11 серпня, 2018, 12:12
У ЄС оприлюднили схвальну заяву щодо Вищого антикорупційного суду в Україні

Ухвалення закону про Вищий антикорупційний суд в Україні відповідає міжнародним зобов’язанням країни, інтересам її громадян і компаній та є позитивним зрушенням.

Відповідну заяву зробила речниця Європейської служби зовнішніх справ, – передає Укрінформ.

«Прийняття Україною закону з метою створення Вищого антикорупційного суду є позитивним кроком у відповідності з міжнародними зобов’язаннями і на користь українським громадянам та бізнесу», – йдеться у заяві.

Як зазначається, це знаменує собою значний крок у вирішальній боротьбі з корупцією в Україні, що є ключовим компонентом Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, та виконання зобов’язань, взятих Києвом під час саміту Україна-ЄС 9 липня у Брюсселі.

ЄС підкреслює необхідність того, щоб усі антикорупційні інституції були повністю незалежними та виконували свої завдання, не маючи неналежного впливу.

«Ми з нетерпінням очікуємо, що суд буде повністю функціонувати до кінця року, оскільки це намір влади. На сьогодні важливо те, що його підтримуватиме країна і її народ у боротьбі з корупцією. Європейський Союз готовий підтримати цей процес», – наголошується у заяві.

Як повідомлялося, 7 червня Верховна Рада у другому читанні схвалила законопроект про Вищий Антикорупційний суд.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 02:15 :36