субота, 11 серпня, 2018, 18:35 Суспільство
У стрічці про Стуса дознімуть сцену із Медведчуком, – знімальна група

Знімальна група фільму «Стус» про українського поета і дисидента заявила про намір дозняти сцену суду, у якій фігуруватиме Віктор Медведчук.

Про це йдеться у відповідній заяві, оприлюдненій на Facebook.

«Найближчим часом сцену буде дознято, про що ми повідомимо медіа окремим прес-релізом», – мовиться у ній.

Знімальна група пояснила, що сцена суду була видалена з останніх чорновиків сценарію разом з ще двома десятками сцен. Зокрема, після розмови з сином поета.

«Розуміючи, що картина виходитиме в прокат в розпал передвиборчої кампанії, ми не хотіли робити пам’ять про велику людину інструментом політичних впливів та аргументів. Втім, розуміючи суспільну значущість теми, з огляду на кількість прохань з боку громадськості повернути сцену до фільму, ми за останню добу зібрали продюсерську групу, щоб розглянути можливість вшанувати суспільний запит за присутність в художній картині про поета епізоду суду за участі його адвоката (Віктора Медведчука – ред.)», – йдеться у звернені.

Раніше Роман Бровко, режисер фільму про українського письменника і дисидента Василя Стуса, сказав, що сцену із Віктором Медведчуком прибрали на прохання сина Василя Стуса Дмитра Стуса, генерального директора Національного музею Тараса Шевченка.

Скандал вибухнув після того, як український актор Геннадій Попенко повідомив, що із кінострічки «Стус» про відомого українського поета, який загинув у радянській тюрмі, викинули сцену суду над письменником. А зі сценарію фільму прибрали будь-які згадки про адвоката Василя Стуса, Віктора Медведчука, який тепер є кумом Путіна.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 14:01 :58