субота, 11 серпня, 2018, 21:19 Події
Москалькова просить Денисову з’ясувати, що сталося з російським судном «Механік Погодін»

Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова попросила українську колегу Людмилу Денисову з’ясувати подробиці можливого арешту в Херсоні російського судна «Механік Погодін» і має намір зустрітися з екіпажем при згоді влади України.

Про це повідомляє «Интерфакс» з посиланням на заяву російського омбудсмена.

«Надзвичайно стурбована фактом утримання Україною російського судна «Механік Погодін «. У зв’язку з цим інцидентом я звернулася до Уповноваженого Верховної Ради України Людмилі Денисової з проханням з’ясувати всі обставини того, що сталося і повідомити мені максимально детальну інформацію про стан екіпажу судна, а також, при необхідності, надати їм гуманітарну допомогу, включаючи медичну «, – зазначила Москалькова.

При цьому вона також просила про можливість зв’язатися з капітаном або старшим помічником капітана російського танкера. «У разі згоди української сторони планую відвідати наших моряків в порту м. Херсона», – заявила російський омбудсмен.

Раніше в ЗМІ була поширена інформація, що російське судно «Механік Погодін» може бути затримано в морському торговому порту Херсона.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 13:09 :39