Суддя, що закрив «справу Кернеса», відповість перед законом, – Луценко

Юрій Луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляє, що суддя Київського райсуду Полтави Андрій Антонов, який закрив справу щодо міського голови Харкова Геннадія Кернеса і його охоронців Віталія Бліннікова та Євгена Сміцького, ухвалив завідомо неправомірне рішення і відповість перед законом.

Про це написав Генпрокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Фейсбук.

Також він висловив переконання, що «справу Кернеса безсумнівно необхідно повернути на розгляд для прийняття об’єктивного вироку»

«Суддя, який, порушуючи усі законодавчі норми, ухвалив рішення про закриття справи Кернеса – буде відповідати за завідомо неправомірне рішення. І дембельський акорд не допоможе», – написав Луценко у своїй сторінці в соцмережі Фейсбук в п’ятницю ввечері.

Також він висловив переконання, що «справа Кернеса безсумнівно необхідно повернути на розгляд для прийняття об’єктивного вироку».

Раніше повідомлялося, що кримінальну справу стосовно мера Харкова Геннадія Кернеса і його охоронців Віталія Бліннікова та Євгена Сміцького, яку розглядав Київський районний суд Полтави, було ухвалено закрити.

Суддя пояснив своє рішення відмовою прокурорів від підтримки обвинувачення та участі в судових дебатах, що розцінюється як відмова від обвинувачення. Рішення може бути оскаржене в апеляційному суді в семиденний термін.

Раніше повідомлялося, що Депутат Сотник заявила про змову щодо справи Кернеса

 

загрузка...
загрузка...
Loading...