Новини » Політика 10 серпня, 2018, 22:07
Як влада з 2014-го гасить патріотизм добровольців – пояснила волонтерка Макарова
ZIK
ZIK

Замість того, щоб використати патріотизм волонтерів і добровольців та якось їх підтримати, влада почала його гасити. З 2014-го волонтерам казали, що не треба лякати народ, не треба розказувати народу про війну.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявила волонтер Діана Макарова.

Як повідомлялося, речник Нацкорпусу назвав особу, яка зробила все, щоб добровольців не було в ЗСУ.

За словами волонтерки Макарової, з 2014 року посадовці почали розганяти добровольців, ставити палки в колеса волонтерам, почали гасити сам фронт. Це все гасять всі чотири роки.

«Тил не знав, що коїлося на фронті. В тилу – свято, а на фронті – смерть. Це вважалось нормальним. Нам казали, що не треба лякати народ, не треба розказувати народу про війну, не треба їм цього показувати. Досить їм того, що показують у новинах. Це теж гасіння патріотизму», – пояснила гостя програми.

Відповідаючи на запитання ведучої, чому гостя програми вважає, що добровольців бояться, пані Макарова сказала, що треба озирнутись у 2014 рік і зрозуміти паніку нового уряду України.

«Після Майдану ми бігом обрали Президента, так само бігом обрали Верховну Раду. Уряд озирнувся навколо і побачив жахливу ситуацію. У нього раптово з'явився вмотивований народ, купа волонтерів, які їдуть на фронт, вмотивований і патріотичний тил, і в нього багато добровольчих об'єднань! Уявіть, що вся ця армія раптово поверне свої штики проти уряду!» – зауважила волонтер.

На думку пані Макарової, це було нереально, адже всі сили були спрямовані на Схід, але Кабмін злякався, і цього б злякався будь-який уряд.

«Я це розумію. І замість того, щоб якось використати це та підтримати (цим можна було розумно управляти), усе це почали гасити», – вважає пані Макарова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 20:02 :02