Новини » Суспільство 10 серпня, 2018, 9:00
В Україні зафіксували найменшу кількість випускників
Фото: slovoidilo.ua
Фото: slovoidilo.ua

Цьогоріч зафіксовано найменшу кількість випускників шкіл в історії України.

Про це заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич в ефірі одного з телеканалів, пише «Слово і Діло».

За її словами, в цьому році 59,2% вступників до вузів (а це майже 35 тисяч абітурієнтів) отримали рекомендації на бюджет за першим пріоритетом, а 16,4% (9,6 тисячі) – по другому пріоритету.

Крім того, за результатами вступних іспитів цього року зараховано більш як 2,1 тисячі випускників, і ще 45 - за результатами співбесіди. В цілому це близько 4,3% від загальної кількості випускників, яких зарахували на бюджет.

Як розповіла Гриневич, вступна кампанія для жителів окупованого Криму і Донбасу на сьогодні ще не завершена. З міркувань безпеки кількість абітурієнтів з окупованих територій в даний час не розголошується, говориться в повідомленні.

У міністерстві поінформували, що на київські ВНЗ виділено 27,7% державного замовлення, для Харківської області - 12,5%, Львівській - 11,2%, Дніпропетровській - 6,2%, Одеській - 5,1%.

У Міносвіти стверджують, що підвищення мінімального порогу в 150 балів для вступників на медичні спеціальності є позитивним кроком. Також мінімальний прохідний бал на спеціальність «Журналістика» в цьому році становив 186 балів (в минулому році цей показник в середньому був на рівні 154 бали).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 22:43 :05