Новини » Регіони 10 серпня, 2018, 13:23
У Рівному суд відмовив прокуратурі взяти під домашній арешт підозрюваного у шахрайстві

У Рівному триває досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно 38-річної рівнянки Ф. Жінка підозрюється у вчиненні низки шахрайств у сфері надання туристичних послуг.

Впродовж червня-липня 2018 року підозрювана – туристичний агент однієї з турфірм – уклала договори з клієнтами на оформлення відпочинку в Туреччині. Загальна сума отриманих коштів від громадян – понад 160 тисяч гривень. Однак клієнти, які добросовісно сплатили необхідні суми, на очікуваний відпочинок так і не потрапили. Коштів їм також не повернули.

Жінці повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), що завдало значної шкоди потерпілому, вчинене повторно).

Ухвалою слідчого судді Рівненського міського суду Рівненської області від 27 липня 2018 року відмовлено у задоволенні клопотання слідчого про застосування відносно громадянки Ф. запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту та застосовано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Не погодившись із рішенням місцевого суду, прокуратура оскаржила його в апеляційному порядку. У судовому засіданні прокурор наполягав на зміні підозрюваній запобіжного заходу на суворіший – цілодобовий домашній арешт. Підозрювана і її захисник просили суд апеляційну скаргу залишити без задоволення.

Апеляційний суд Рівненської області в складі колегії суддів палати з розгляду кримінальних справ, заслухавши доводи сторін, ухвалу слідчого судді місцевого суду від 27 липня 2018 року залишив без змін, апеляційну скаргу прокурора – без задоволення.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі Апеляційного суду Рівненської області.

Як ми вже повідомляли 4 липня, кілька десятків мешканців Рівного прийшли до поліції із заявами з приводу, як вони стверджують, шахрайських дій однієї з місцевих туристичних агенцій.

Як вдалося з’ясувати в поліції, вже зареєстровано близько 20 таких заяв і процес їх надходження продовжується. Потерпілі стверджують, що власниця агенції брала гроші за туристичні поїздки за кордон, переносила терміни подорожей, а в результаті поїздок не відбулося. Згодом агенція переїхала в інше місце, але у новому офісі власниці, яка брала гроші, заявники не знайшли.

За підрахунками потерпілих, власниця туристичної агенції змогла видурити близько 200 тисяч доларів. Люди побоюються, що з цією сумою вона планує втекти за кордон.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 11:16 :05