Новини » Світ 10 серпня, 2018, 11:37
У Литві польські служби заарештували секретаря Спілки поляків
Фото: rp.pl
Фото: rp.pl

Через порушення при розрахунку грошової допомоги польські служби заарештували секретаря найбільшої польської організації у Литві – Спілки поляків.

Про це пише «Європейська правда» з посиланням на «Rzeczpospolita».

За інформацією прокуратури, голові та секретареві цієї організації вирішили висунути звинувачення. Вони стосуються підробки документів та розтрати коштів. Голову арештувати не вдалося, оскільки він не перебуває в Польщі.

Польська влада заявляє про необхідність радикальних змін в організаціях польської меншини в Литві. Дехто вважає, що треба, нарешті, затримати польських лідерів у Литві, тому що вони не тільки фліртують з росіянами, але й порушують польське законодавство.

«Протягом багатьох років польська влада з надзвичайною повагою ставилася до очільників найбільших організацій поляків у Литві. Іноді важливі політики відвідували їх, ігноруючи литовських політиків», – зазначається у статті.

Проте частина владної команди бачить у справі суб’єктивні підстави.

«Це лицемірство! Досі нікому не заважало, як кошти доходять до поляків на сході, і більшість з них було поділено так само», – говорить один з важливих політиків керівної PiS.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 17:33 :20