п'ятниця, 10 серпня, 2018, 5:50 Київ
У Києві перекриють основні дорожні магістралі
Фото: bnews.kz
Фото: bnews.kz

У Києві через роботи, які проводить «ДТЕК Київські електромережі», перекриють дві вулиці. Схема руху буде змінена на Великій Кільцевій дорозі та проспекті Академіка Глушкова. Основна причина обмежень – будівництво кабельної лінії 110 кВ «Новокиївська-Московська № 1, 22».

Про це йдеться у розпорядженні Київської міської державної адміністрації.

Комунальники перекриють рух транспорту на проїжджій частині, а також прохід по тротуару. Також наголошується, що ПАТ «ДТЕК Київські електромережі» повинен буде розробити і подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури схему організації дорожнього руху на період робіт.

Також підприємству доручили забезпечити вільний рух пішоходів і машин, а також встановити техзасоби регулювання дорожнього руху. Після завершення ПАТ «ДТЕК Київські електромережі» має відновити покриття проїжджої частини та пішохідної зони. Кожен етап складається з прокладки кабелю і повного відновлення благоустрою. Роботи виконуватимуть поетапно (1 етап – 1 кілометр) уздовж узбіччя в межах червоних ліній.

Після завершення робіт виконавець повинен відновити покриття проїжджої частини на всю ширину і довжину в межах розриття або заняття по типу існуючого, а покриття тротуарів – на всю ширину і довжину в межах розриття або заняття фігурними елементами покриття.

Згідно з розпорядженням, будівництво КЛ-110 кВ буде здійснюватися поетапно (1 етап – 1 км). Кожен етап складається з прокладки кабелю і повного відновлення благоустрою.

Роботи будуть виконуватися згідно з графіком, уздовж узбіччя в межах червоних ліній, що не призведе до порушення транспортного потоку, а перехід проїжджої частини проспекту Академіка Глушкова виконається в закритий спосіб – методом горизонтального буріння. Зазначені роботи будуть виконуватися за кошти суспільства.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 19:25 :31