п'ятниця, 10 серпня, 2018, 22:05 Суспільство
У Херсоні перехопили російське судно з санкційного списку РНБО

У Херсоні виявили російське судно з санкційного списку РНБО України.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав постійний представник Президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін.

Результат пошуку зображень за запитом "фото Бориса Бабіна"

«Співробітниками Головного управління СБУ в АРК наразі виявлено та задокументовано судно «Mekhanik Pogodin» IMO 9598397 під прапором РФ, що перебуває у володінні російської компанії, яка, у свою чергу, є в санкційному списку РНБО України», – уточнив Борис Бабін.

За його словами, судно сьогодні зайшло в Херсонський морський торговельний порт.

«Упевнений, що вийде з цього порту воно не скоро. Упевнений також, що на цей раз справу нікому розвалити не вдасться. Оскільки санкційні питання та Кримінально-процесуальний кодекс речі різні – беремо справу на неухильний контроль в межах повноважень», – наголосив Бабін.

Він підкреслив, що питання постачання нафтопродуктів суднами під прапором РФ внутрішніми водними шляхами та пов’язаних ризиків представництво підіймало на найвищому рівні, так само як й інтенсифікацію контролю за санкційними режимами у сфері судноплавства.

«Радий, що є ті, хто нас чує. І таких дуже багато. Працюємо», – написав Бабін.

Раніше армія оборони Ізраїлю 4 серпня затримала парусне судно з активістами, які намагалися прорвати морську блокаду Сектору Гази.

Нагадаємо, що Росія затримала майже 100 українських суден в Азовському морі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 22:55 :38