Новини » Львів 10 серпня, 2018, 8:44
У Дрогобичі тривають приготування до урочистої церемонії нагородження лауреатів Міжнародної премії імені Івана Франка

У Дрогобицькій міській раді відбулося засідання організаційного комітету з питання проведення 27 серпня у Дрогобичі ІІІ урочистої церемонії нагородження лауреатів Міжнародної премії ім. Івана Франка.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Йшлося про інформаційну кампанію щодо цього важливого заходу. За словами директора-розпорядника Міжнародного фонду Івана Франка Ігоря Куруса, уже проведено низку перемовин з медіапартнерами не лише в Україні, а й закордоном, зокрема, у Канаді.

Також було обговорено питання щодо запрошення учасників дійства, прийому делегацій та почесних гостей.

Загалом, на Дрогобиччині 162 річницю від дня народження Івана Франка святкуватимуть не лише 27 серпня, але також напередодні. Саме 26 серпня у селі Нагуєвичі заплановано низку заходів в межах «Етнофесту в садибі Франків».

Після засідання організатори дійства відвідали міський Народний дім імені Івана Франка, де відбуватиметься церемонія вручення премії. Там зараз тривають ремонтні роботи та реконструкція сцени.

Нагадаємо, Міжнародна премія ім. Івана Франка є почесним визнанням наукових відкриттів, вагомих здобутків та значних заслуг науковців у галузі суспільних наук та україністики. Засновником Міжнародної премії ім. Івана Франка є його онук – Роланд Франко.

Премію буде вручено у двох номінаціях.

У номінації «за вагомі здобутки (досягнення) у галузі україністики» нагороду отримає доктор філологічних наук, дійсний член Наукового товариства імені Т. Шевченка, професор Українського католицького університету (Львів) і Українського вільного університету (Мюнхен), завідувач кафедри філології Українського католицького університету Ярослава Мельник.

У номінації «за вагомі здобутки (досягнення) у галузі соціально-гуманітарних наук» нагороду вручать доценту східноєвропейської історії Гельсінського університету Йоганнесу Ремі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 13:45 :19