п'ятниця, 10 серпня, 2018, 12:46 Події
Талони від «НАБУ» виявилися фейком
Фото: facebook.com/artem.shevchenko.9
Фото: facebook.com/artem.shevchenko.9

У Міністерстві внутрішніх справ заявили, що у Facebook створили фейкову сторінку «Я підтримую НАБУ», яка розповсюджує фото оперативного талона для органів та підрозділів МВС для забезпечення безперешкодного проїзду, який нібито підписаний міністром Арсеном Аваковим.

Про це у Facebook написав директор Департаменту комунікації МВС Артем Шевченко.

«У помийно-смітниковій ФБ спільноті із промовистою назвою «Я підтримую НАБУ» розповсюджується дешева підробка: фото нібито талона оперативного прикриття на транспортний засіб за підписом нібито міністра Арсена Авакова виданий, увага, 17 березня 2018 року. Офіційно стверджую – це дешева примітивна підробка дилетантів і очевидна вона кожному, хто хоч трошки обізнаний із реаліями і специфікою оперативної роботи», – написав Шевченко.

Він додав, що з дня створення Національної поліції України подібні спецталони, які справді необхідні окремим поліцейським для законної негласної оперативно-розшукової роботи, видає і підписує суто голова Нацполіції України.

«Ним у березні 2018 року вже понад рік був Сергій Князєв, а не міністр внутрішніх справ. Це тільки перший очевидний ляп цього дешевого псевдовикриття. Закликаю не розповсюджувати його, не цитувати і не використовувати взагалі як джерело інформацію цю ФБ спільноту дилетантів, яка не гребує наповнювати свою стрічку такими примітивними фейками», – наголосив він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 21:58 :18