п'ятниця, 10 серпня, 2018, 17:21 Спорт
Стрибуни у висоту Дмитро Дем’янюк і Андрій Проценко вийшли у фінал Євро-2018
Стрибуни у висоту Дмитро Дем’янюк / ldufk.edu.ua
Стрибуни у висоту Дмитро Дем’янюк / ldufk.edu.ua

У Берліні триває чемпіонат Європи-2018 з легкої атлетики. У змаганнях зі стрибків у висоту в чоловіків кваліфікацію успішно подолали двоє випускників Львівського державного університету фізичної культури – львів’янин Дмитро Дем’янюк і представник Херсонщини Андрій Проценко.

Срібний призер нещодавнього чемпіонату України в Луцьку Дмитро Дем’янюк мав певні проблеми на висоті 2.21 м, але взявши її з третьої спроби, потім з першої – подолав планку на висоті 2.25 м, повідомляє ldufk.edu.ua.

Також 2.25 м підкорилися і Андрієві Проценкові, який по одній зайвій спробі витратив на 2.16 м та 2.21 м. Ця висота, як потім з’ясувалося, виводила напряму до фіналу.

А от ще одному українському висотнику Віктору Лонському з Бердичева не пощастило – він фінішував 13-м. 2.25 м він не взяв, а 2.21 м – взяв, але з другої спроби. Якби не цей зайвий стрибок – був би у фіналі і він також.

– Завдання було потрапити до фіналу, – розповідає Дмитро Дем’янюк. – Його виконали, тепер працюємо далі. Все йде за планом. Були певні збої, на 2.21 не міг «піймати» стрибок. Але врешті-решт все вийшло. Підсумки підбиватимемо після фіналу.

– Не дуже собою задоволений, – поділився враженнями Андрій Проценко. – Через те, що стрибав з других спроб. А ось на останній стрибок зібрався і гарно влучив. А значить, можна буде і вище стрибати. Сектор для мене трошки не зручно стояв. Сподіваюся, у фіналі буде зручніше, і влазитиме мій розбіг. Адже зараз я змушений був стрибати з короткого розбігу, і тепер навіть не знаю, що робити у фіналі – з шести кроків стрибати, чи з восьми. Побачимо.

– Не вийшло трішечки, – розповідає Віктор Лонський. – Якби 2.21 взяв з першої, пройшов би кваліфікацію. Я зробив все, що міг, всі сили віддав. Соромно перед тренером.

Зазначимо, що фінал чемпіонату Європи зі стрибків у висоту відбудеться в субботу, 11 серпня.

Щодо медального заліку, то після чотирьох днів змагань збірна України із однією золотою (Мар’ян Закальницький – спортивна ходьба на 50 км), однією срібною (Аліна Цвілій – спортивна ходьба на 50 км) та однією бронзовою (Сергій Никифоров – стрибки у довжину) медалями перебуває на шостому місці. Лідирують – поляки, у яких три золоті та дві срібні нагороди.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 22:14 :16