Новини » Події 10 серпня, 2018, 17:22
Сенцов виглядає гірше, аніж на останніх фото, – адвокат
Олег Сенцов. Фото: facebook.com/denisovaombudsman
Олег Сенцов. Фото: facebook.com/denisovaombudsman

Фотографія українського політв’язня Олега Сенцова, опублікована омбудсменом Людмилою Денисовою, не показує, наскільки погано той виглядає.

Про це в інтерв’ю «Медузі» повідомив адвокат Сенцова Дмитро Дінзе.

«Цю фотографію, наскільки я зрозумів, того ж дня (9 серпня – УП) зробив на прохання Тетяни Москалькової омбудсмен Ямало-Ненецького автономного округу Анатолій Сак. Він сфотографував Олега в тому стані, в якому він знаходиться. Але знімок передає не все: насправді він виглядає ще гірше», – розповідає він.

Юрист зазначив, що якби Олега попросили роздягнутися, то картина була б набагато сумніше.

«Видно, що форма на ньому висить. Ця роба або повнить людину, або висить на ній, як на вішалці. На фото видно, що він досить сильно схуднув. Він не показує свою грудну клітину і запалий живіт – це, звичайно, справило б більше враження. А так – його попросили встати, він встав. І його сфотографували», – каже Дінзе.

За словами адвоката, сам він в останній раз бачився з Сенцовим 7 серпня. Той сказав йому, що останні два тижні в Лабитнангі стояла спека, йому було погано з серцем на тлі поганої роботи нирок і печінки.

Дінзе повідомив, що в липні у Олега розпочалася третя криза голодування.

«Перша криза – людина звикає до голодування. Друга криза – у неї починаються зміни. Третя криза – вона живе з цими змінами. Четвертий – це вже відмова органів йде», – перерахував адвокат.

За його словами, зараз Сенцов погано почувається, в основному лежить, рідко ходить. Медики встановили, що в нього практично не відтворюються кров’яні тільця, знижений гемоглобін, розвинулася анемія, німіють руки і ноги.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 22:46 :45