Новини » Львів 10 серпня, 2018, 15:57
Редактору львівського сайту погрожують, а поліція не хоче починати розслідування?
Головний редактор інтернет-видання Leopolis.news Андрій Болкун. Фото: ZIK
Головний редактор інтернет-видання Leopolis.news Андрій Болкун. Фото: ZIK

Головний редактор інтернет-видання Leopolis.news Андрій Болкун отримав погрози на свою адресу і звернувся з відповідною заявою в поліцію. Однак правоохоронці не реагують і досудового розслідування за цією заявою не розпочинають.

Про це сам Болкун повідомив сьогодні на прес-конференції у Львові, передає кореспондент ІА ZIK.

За його словами, з 28 червня йому через Facebook почали надходити повідомлення з погрозами. Зокрема, з різних акаунтів надсилали фотоколажі із зображенням його закривавленого обличчя і дописами «Ми не забули. Ми до тебе доберемось», «Це буде не просто фото» та ін.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

Розцінюючи це як погрози через свою професійну діяльність журналіст 13 липня звернувся до Галицького відділу поліції з проханням відреагувати на ситуацію і невідкладно розпочати досудове розслідування. Однак, за словами Болкуна, його заяву в поліції не сприйняли серйозно і скерували дільничому, як «побутову дрібницю».

20 липня журналіст звернувся до Галицького районного суду зі скаргою на бездіяльність слідчого. І 23 липня суд ухвалив рішення, яким зобов’язав ВП ГУНП у Львівській області внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань і провести досудове розслідування за його заявою.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

«І знову – жодної реакції з боку поліції. Я просто вражений цією позицією. Кожен має робити свою роботу. Журналісти – свою, а поліція – свою. Мене шокує, чому поліція не реагує», – зазначив Андрій Болкун. Вчора він звернувся до суду з черговою заявою.

Водночас журналіст підозрює, що поява цих погроз може бути пов’язана з його публікаціями про зловживання працівників «Суспільного телебачення» та про багатомільйонні виплати підлеглим Зураба Аласанії. Болкун підкреслив, що це лише версія, але вона, на його думку, вірогідна, адже після появи цих публікацій у Facebook виникли жорсткі дискусії.

Разом із тим, у тексті повідомлень з погрозами, які він отримав, не вказується, з чим ці погрози пов’язані.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 16:45 :35