Новини » Політика 10 серпня, 2018, 12:04
Очільник НАБУ прокоментував свою зустріч із Президентом
ZIK
ZIK

Зустріч із Президентом України не була таємною, як це намагаються подати. До того ж, важливим є не те, хто з ким зустрічається, а хто що робить і які результати його роботи.

Про це зазначив керівник НАБУ Артем Ситник під час свого звіту, який транслював телеканал ZIK.

«Взагалі, зустрічей із Президентом за ці три роки було не так багато. Це не була якась таємна зустріч, як хтось намагається це все подати. Я усвідомлював, що це, можливо, стане публічним, як потім і сталося. Звичайно, що коли така реакція на зустріч з главою держави, то в подальшому я це враховуватиму», – каже антикорупціонер.

Він висловив думку, що не таким важливим є те, хто з ким зустрічається, як те, хто що робить, і який з цього результат.

«На сьогоднішній день ми маємо закон про Антикорупційний суд. Скажу відверто, я вів дуже багато дискусій з цього приводу. Були певні спроби досягти компромісу щодо міжнародної ради експертів чи повноважень суду. Сьогодні ці дискусії позаду, а закон ухвалений таким чином, що дає можливість запустити цю інституцію», – запевнив Артем Ситник.

Крім того, підкреслив він, сьогодні є деякі гучні справи, що розслідуються детективами НАБУ, тому варто очікувати посилення інформаційної війни, адже у цих справах «будуть серйозні дії».

«Що ж стосується зустрічі, про яку було ціле розслідування, я не виключаю, що будуть ще фотографії, можливо 2011 року чи ще колись. Звичайно, що коли я проводив співбесіду з паном Углавою (Гізо Углава, перший заступник керівника НАБУ – ред.), про цей факт не було відомо. Можливо, ще він з кимось зустрічався. Людина достатньо багато прожила на світі», – каже очільник НАБУ.


* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 05:38 :51