live
Новини » Політика

Нардеп прогнозує в Харкові нову сепаратистську «виставу»

ZIK

Після закриття справи щодо Кернеса найближчим часом відбудеться реванш сепаратистів у Харкові. Річ у тім, що влада пішла з ним на переговори.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України Оксана Корчинська.

Як повідомлялося, Київський райсуд Полтави закрив справу щодо харківського міського голови Геннадія Кернеса та  його охоронців щодо катування людей. Сам Кернес після засідання суду назвав справу сфальсифікованою, але очікує апеляції.

Пані Корчинська зауважила, що найближчим часом нас буде очікувати нова сепаратистська «вистава» в Харкові.

«І вже, на жаль, сьогоднішня влада з ними йде на переговори. Така ж вистава нас очікуватиме в Одесі. Насправді домовленості ще немає, але найімовірніше вони домовляться», – переконана гостя програми.

Коментуючи слова ведучої про заяву пана Луценка про те, що справа буде повернута до розгляду, і він на цьому буде наполягати, пані Корсинська сказала, що політичною едіповою мовою це означає, що пакт ще не підписаний.

«Це означає, що в цьому випадку Кернесу відправлена перша кулька, вона ним прийнята, і він заявив про готовність співпрацювати, але ще до кінця умови влади не прийняв. І тому йому зараз, про всяк випадок, нагадують, що якщо не буде виконано те, про що вони домовилися, то буде друга частина. Тому все, що відбувається сьогодні в Полтаві – це реванш проросійської п'ятої колони», – зазначила народна обраниця. 

Loading...