п'ятниця, 10 серпня, 2018, 16:48 Регіони
На утилізацію тваринних відходів із ветсанзаводу під Тернополем виділили 2 млн грн
На утилізацію тваринних відходів із ветсанзаводу під Тернополем виділили 2 млн грн
На утилізацію тваринних відходів із ветсанзаводу під Тернополем виділили 2 млн грн

На Тернопільщині зрушили з місця ситуацію із тваринними відходами Тернопільської філії державного підприємства «Укрветсанзавод».

Як повідомили IA ZIK у головному управлінні Держпродспоживслужби в області, на сесії 9 серпня депутати облради виділили 2 млн грн на ліквідацію стихійного звалища на території підприємства.

За словами начальника управління Василя Хомінця, це дасть можливість перейти до практичного вирішення багаторічної проблеми – утилізувати накопичені відходи та запобігти екологічному лиху.

«Сподіваюся найближчим часом на підтримку депутатів Тернопільської районної ради та Острівської сільської ради, які своїми рішеннями, згідно з умовами співфінансування, повинні виділити по 500 тис. грн. Ми повинні забезпечити мешканцям прилеглої території чисте повітря та належний санітарно-гігієнічний стан», – зазначив Хомінець.

Як повідомляла IA ZIK, у травні 2017 року на території ветсанзаводу, що розташований у селі Острів Тернопільського району, сталася аварійна ситуація.

Нагромаджена маса відходів тваринного походження знесла бетонну огорожу, купа рештків перемістилася за межі підприємства.

Як виявилося, на територію підприємства завозили тваринницькі рештки й тоді, коли їх не переробляли.

Після цього суд заборонив заводу здійснювати діяльність до завершення екологічної експертизи.

За підрахунками екологів, внаслідок безгосподарної виробничої діяльності накопичилося близько 5 тис. тонн тваринних решток, які містяться на відкритому майданчику підприємства. Ці відходи гниють, забруднюють повітря та ґрунти, створюючи загрозливу ситуацію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 12:26 :18