п'ятниця, 10 серпня, 2018, 12:59 Регіони
На Прикарпатті в ріці Прут втопився літній чоловік

Учора, 9 серпня, на Прикарпатті на Коломийську рятувально-водолазну станцію поступило повідомлення, що в селі Шепарівці в ріці Прут ймовірно втопився місцевий мешканець, 1958 року народження.

Для проведення пошукових робіт залучено водолазну групу в складі 3 чоловік Коломийської рятувально-водолазної станції. Про це IA ZIK повідомили в управлінні цивільного захисту населення Івано-Франківської ОДА.

Водолазами обстежено дно річки по течії в низ, площа підводної акваторії близько 2000 кв м. Надвечір пошукові роботи були припинено в зв’язку з тим, що приблизно на відстані 4 км  від місця події місцевими жителями було знайдено тіло загиблого.

Попередньо 6 серпня  на Коломийську рятувально-водолазну станцію поступило повідомлення, що у ріці Пістенька в селі Спас ймовірно втопився місцевий мешканець, 1963 року народження. Для проведення пошукових робіт було залучено водолазну групу в складі 3 чоловік Коломийської рятувально-водолазної станції.

Водолазами було обстежено дно річки по течії в низ на відрізку 5 км, площа підводної акваторії близько 3000 кв м. Пошукові роботи припинено. Зазначеного громадянина не знайдено.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 07:54 :31