п'ятниця, 10 серпня, 2018, 12:25 Світ
Міністр розвитку Німеччини запропонував створити нову «Раду ЄС-Африка»
Герд Мюллер. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Герд Мюллер. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Міністр розвитку Німеччини закликав ЄС створити посаду єврокомісара з питань Африки для координації політики ЄС щодо континенту.

Герд Мюллер в інтерв’ю Die Welt також закликав ЄС відкрити свої ринки для африканських товарів, – повідомляє «Європейська правда».

Він вказав на швидке зростання населення, заявивши, що протягом наступних десяти років в Африці буде побудовано більше міст, ніж в Європі в минулому столітті. Подібні цифри в рівній мірі є «викликом та можливістю», сказав міністр.

Мюллер, член братньої партії ХСС канцлера Ангели Меркель, запропонував створити нову «Раду ЄС-Африка».

Це, за його словами, також допоможе вирішити міграційну кризу в Європі, стимулюючи зростання і стимулюючи молодих африканців залишатися на континенті.

«Я впевнений, що молодь Африки залишиться вдома, якщо будуть перспективи для роботи і майбутнього», – сказав Мюллер.

Баварський політик також виступив за угоду між ЄС і Африкою, щоб відкрити більше юридичних можливостей для африканців працювати в Європі.

«В рамках цієї угоди ми, очевидно, будемо вимагати, щоб африканські країни погодилися повернути тих, чиї клопотання про надання притулку були відхилені», – сказав він.

Європейські країни повинні зробити більше для підтримки програми Африканського Союзу «Порядок денний на 2063 рік», сказав Мюллер, додавши, що нинішні проблеми будуть вирішені, якщо Європа і Африка будуть працювати разом.

Нині весь імпорт в ЄС з «найменш розвинених країн» не обкладається митом і квотами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 05:58 :39