Новини » Економіка 10 серпня, 2018, 16:54
Фермери-підприємці зможуть працювати за єдиним податком
Фото: Соколовська Інна/УНІАН
Фото: Соколовська Інна/УНІАН

Президент Петро Порошенко підписав Закон щодо стимулювання створення і діяльності сімейних фермерських господарств (проект № 6490-д), який ухвалили 10 липня.

Про це повідомляє «Юрліга».

Жителі села, які організували сімейне фермерське господарство, зможуть оформити статус ФОП і стати платниками єдиного податку четвертої групи за умови відповідності таким критеріям:

  • Здійснення діяльності винятково в межах фермерського господарства, зареєстрованого відповідно до Закону «Про фермерське господарство»;
  • Виробництвом винятково сільськогосподарської продукції, її переробкою і постачанням;
  • Здійсненням господарської діяльності (крім поставок) за місцем податкової адреси;
  • Невикористанням найманих осіб;
  • Членами фермерського господарства можуть бути лише члени сім’ї;
  • Площа сільськогосподарських угідь у власності чи/і користуванні, земель водного фонду у використанні членів фермерського господарства становитиме не менше два гектари, але не більше 20 гектарів.

Також передбачено введення пільг за виплатою єдиного соціального внеску для всіх членів фермерського господарства включно з його головою (доплата ЄСВ відбуватиметься зусиллями Держбюджету упродовж 10 років).

Податок на доходи фізичних осіб за орендною платою за земельні паї забиратиметься у місцеві бюджету за місцем розташування таких ділянок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 19:36 :23