п'ятниця, 10 серпня, 2018, 15:38 Світ
Експерт: Найпомітнішими санкції США проти Росії будуть у падінні російської валюти
ZIK
ZIK

У Сполучених Штатах Америки зараз є два конкуруючі пакети санкцій для Росії – президентський та від Конгресу. Але навіть цей факт уже обвалив російську валюту на три рублі. Очікується, що коли буде ухвалено саме санкційний пакет Конгресу, то він знецінить рубль на 15 відсотків до кінця року.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK говорив голова організації «Freerussiahouse» Григорій Фролов.

«Справді, санкційний пакет Сполучених Штатів Америки щодо Росії, який зараз розглядається в Конгресі, є дуже важким. Сама інформація про це обвалила російські гроші на три рублі», – сказав Фролов.

Він розповів, що існує насправді два конкуруючі пакети санкцій – один від президента, інший від Конгресу. І наразі найбільш хвилюючим є якраз рішення сенаторів. 

«Аналітики говорять про те, що коли якщо санкційний пакет сенаторів буде ухвалений, то до кінця року можливе падіння національної валюти РФ до 15 відсотків. І це буде візуально найпомітнішим моментом, який пов'язаний із цими санкціями», – зазначив він.

Хоча, за його словами, санкції, які планують впровадити, є «безжалісними». Адже вони впливатимуть загалом на Кремль.

«Санкції ускладнять життя та економіку Росії в цілому, адже закриється можливість фінансування російського держборгу. Також є речі, які пов’язані зі збором досьє на фінансові активи особисто Володимира Путіна, а не його оточення. І з медійної точки зору це дуже сильно хвилює Кремль. Адже в цілому є ряд факторів і додаткових потенційних заходів, які можуть бути накладені в цілому на Кремль, а не на оточення, про яке ми так часто говоримо», – вважає Фролов.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки ухвалили рішення запровадити проти Росії нові санкції через атаку з застосуванням нервово-паралітичної речовини «Новачок» проти колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочки у Великій Британії.

Натомість у Росії заявили, що сприймуть нові санкції США як оголошення економічної війни. Також у посольстві РФ у США санкції назвали «драконівськими».  

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 16:45 :31