Новини » Суспільство 10 серпня, 2018, 21:40
Добровольці чотири роки змушені переховуватися на фронті від ВСП і Нацгвардії, – волонтерка
ZIK
ZIK

Добровольцям постійно пропонують переходити під прапори ЗСУ, але коли вони наважуються на такий крок, нічого доброго з цього не виходить. Для початку їх групи «роздроблюють», а потім давлять «совковим» підходом до армії.

Про це в ефірі проекту «FACE 2 FACE» з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявила волонтер Діана Макарова.

«Чотири роки добровольці ховаються від Нацгвардії і ВСП, адже іноді проходять облави. Однак перше, що роблять регулярні з’єднання, виходячи на фронт під час ротаційних виходів, – наводять «мости» з добровольчими об’єднаннями, які там стоять», – запевнила волонтер.

Також вона зазначила, що волонтери навіть не мають права говорити про це, виступаючи по телебаченню, тому коли вона пише про добровольців у Facebook, іронічно називає їх «тими, кого нема».

«Вони чудово воюють, це чудові хлопці. Можливо, це одні з останніх абсолютно вмотивованих людей, які пішли на фронт. І вони чітко знають, чому вони туди прийшли. Бо, візьмемо будь-яку бригаду, будь-який батальйон. Там буде певний відсоток абсолютно вмотивованих людей, а буде і частина заробітчан», – переконана Діана Макарова.

Натомість у колах добровольців майже у 100% бійців єдине завдання – звільнити Україну від окупанта.

«Але їм не дозволяють там перебувати. Це зрозуміло, про це була домовленість у Мінську. Їм постійно пропонують переходити під прапори ЗСУ. Але коли вони це роблять, з цього нічого доброго не виходить», – наголошує волонтер.

За її словами, з усіх випадків, коли добровольчі батальйони «Правого сектору» переходили в батальйони ЗСУ, одна група потрапила туди повністю.

«Вони попали в 46 батальйон «Донбас», так групою і залишившись. А зазвичай по-перше їх «дроблять», а по-друге давлять тим, чим давлять всю нашу армію – «совковим» підходом. Наприклад цими полігонами, під час яких ти повинен марширувати, фарбувати бордюри, викопувати намети з багна широкого лану», – каже Макарова.

Нагадаємо, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок заявив про переслідування добровольців владою.  

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 19:50 :09