п'ятниця, 10 серпня, 2018, 17:28 Суспільство
Держава профінансує документальний фільм про Одесу «Перлина Абсурду»

Вчора, 9 серпня, Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією «Сучасне Українське Кіно» контракт про надання повнометражному документальному фільму «Перлина Абсурду» державної фінансової підтримки.

Зазначається, що проект «Перлина Абсурду» став одним із переможців 10 конкурсного відбору Держкіно. Режисером та автором сценарію є Олександра Чупріна. Продюсує картину Ельміра Асадова. Сума державної підтримки фільму є 100% і становить 1 млн 566 тис. 955 грн.

У фільмі розповідається про Одесу, яка є європейською, але живе у пострадянській реальності.

Історія розказана від першої особи – про місто міфів, абсурду та сімейного коріння режисерки, зв’язок із яким було втрачено з 1917 року. З того часу, все опинилось за завісою вимушеного мовчання. Сьогодні старовинні будинки – це єдиний зв’язок з попередніми поколіннями. Але і цей зв’язок під загрозою. Архітектурні пам’ятки перетворюються на торгівельні центри, проте боротьба за місто триває. Ми мандруємо вулицями, будинками і дахами, шукаємо в обличчях каріатид риси предків та зустрічаємо дивних людей, які рятують архітектурний спадок.

Завершення виробництва фільму заплановане на жовтень 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 13:48 :31