п'ятниця, 10 серпня, 2018, 10:25 Регіони
Через підозру у корупції відсторонили суддю з Волині

Вища рада правосуддя продовжила строк тимчасового відсторонення судді Шацького районного суду Наталії Сушик від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням її до кримінальної відповідальності.

Про це IA ZIK повідомили в управлінні інформації та забезпечення комунікаційної діяльності ВРП.

До Вищої ради правосуддя надійшло клопотання Генпрокурора Юрія Луценка про продовження строку тимчасового відсторонення судді Шацького районного суду Наталії Сушик від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням її до кримінальної відповідальності.

У клопотанні зазначено, що 18 листопада 2017 року детективи НАБУ розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні.

У межах цього кримінального провадження 26 квітня керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький склав повідомлення про підозру у вчиненні Сушик кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України, яке за його дорученням того самого дня оголошено та вручено підозрюваній прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України.

Дії судді кваліфіковано як прохання службовою особою, яка займає відповідальне становище, надати неправомірну вигоду у великому розмірі для себе за вчинення в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням службового становища та одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди у великому розмірі для себе за вчинення в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням службового становища.

Вища рада правосуддя вирішила клопотання задовольнити і продовжити до 9 жовтня строк тимчасового відсторонення судді Шацького районного суду Наталії Сушик від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням її до кримінальної відповідальності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 15:26 :36