Новини » Суспільство 10 серпня, 2018, 22:25
Батальйони «Айдар» і «Донбас», які є у складі ЗСУ, майже не покидають лінії зіткнення, – волонтерка
ZIK
ZIK

На фронті немає більш дисциплінованих підрозділів, ніж добровольчі. Бійці «Донбасу» та «Айдару» майже не покидають лінії зіткнення.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявила волонтер Діана Макарова.

Як повідомлялося, речник Нацкорпусу назвав особу, яка зробила усе, щоб добровольців не було в ЗСУ.

Коментуючи слова ведучої про те, що добровольчі з'єднання зробили помилку, коли в 2014 році пішли в ЗСУ і Нацгвардію, але з часом і в складі цих з'єднань їх забрали з фронту, гостя програми сказала: вони якраз не зробили помилки.

«Донбас», який склався з хлопців, які повернулись з Іловайська (в яких свої рахунки з ворогом), і з нових хлопців, і «Айдар», який перед тим як його зняли з фронту, прочистили від складних елементів і потім знову запустили на фронт – вони не покидають лінію зіткнення. Я не знаю більш продуктивних підрозділів. Таким же продуктивним був би батальйон «Дніпро», якби його свого часу не перевели до МВС. Вони стояли на блокпостах і ловили контрабанду, а може і брали самі участь у контрабанді», – сказала Макарова.

За словами гості програми, немає більш дисциплінованих підрозділів, ніж добровольчі.

«Очільники секторів та ООС чудово знають рівень їх дисципліни. Вони не бояться анархії. Вони бояться, що їм закинуть використання добровольчого руху всупереч Мінським угодам», – зазначила волонтер.

Відповідаючи на запитання ведучої про те, що Мінські угоди забороняють незаконні з'єднання, то чому їх не беруть цілими одиницями в ЗСУ, пані Макарова відповіла, що хлопці й дівчата не підуть на це.

«Там залишились ті, хто просто не піде, вони не йшли всі ці роки і тепер не підуть навіть на зарплатню, бо вони знають що таке совкова армія. Їм в армії не дозволять стріляти, їм опечатають БК. У нас були і такі випадки, коли приїжджає командир із сектора й опечатує БК. А вони повинні боротися», – відповіла Макарова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 16:49 :45