четвер, 9 серпня, 2018, 14:12 Регіони
Вища рада правосуддя погодила утримання під вартою івано-франківського судді-хабарника
Фото: europe1.fr/DAMIEN MEYER/AFP
Фото: europe1.fr/DAMIEN MEYER/AFP

Учора, 8 серпня, до Вищої ради правосуддя надійшло подання Генерального прокурора України Ю. Луценка про надання згоди на утримання під вартою судді господарського суду Івано-Франківської області Булки Володимира Ігоровича. До подання долучено копії матеріалів, якими обґрунтовано його доводи.

Про це повідомляє офіційний сайт Вищої ради правосуддя.

У поданні зазначено, що детективами Національного антикорупційного бюро України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні від 20 червня 2018 року за підозрою Булки В.І. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Нагадаємо, суддю В. Булку було затримано 7 серпня відразу після вчинення тяжкого злочину, передбаченого частиною третьою статті 368 КК України, у порядку статей 208, 482 КПК України. Генеральним прокурором України Луценком Ю.В. 8 серпня 2018 року повідомлено судді Булці В.І. про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 368 КК України, повідомлення того самого дня вручено Булці В.І.

В.І. Булка  підозрюється в отриманні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, та в інтересах третьої особи дії з використанням наданої їй влади та службового становища, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 368 КК України.

Подання мотивовано тим, що існують ризики вчинення В.І. Булкою  дій, передбачених частиною першою статті 177 КПК України, а саме: підозрюваний може переховуватися від органів досудового розслідування та суду, знищити документи, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення, незаконно впливати на свідків, перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином, вчинити інше кримінальне правопорушення.

У поданні вказується, що, враховуючи тяжкість та специфіку кримінального правопорушення, у вчиненні якого підозрюється Булка В.І., дані про особу підозрюваного, жоден із більш м’яких заходів не може запобігти зазначеним ризикам.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 13:59 :36