четвер, 9 серпня, 2018, 14:51 Регіони
В Івано-Франківську підписали договір на поставку 29 нових тролейбусів

Сьогодні, 9 серпня, в Івано-Франківську представники місцевої влади підписали договір з першим заступником гендиректора холдингу «Белкоммунмаш» Дмитром Парковим на поставку 29 нових тролейбусів.

 Про це повідомив власкор IA ZIK.

Зараз середній вік тролейбусів на Івано-Франківському КП «Електротранс» понад 20 років, наймолодшому майже 10 років. Тому оновлення рухомого складу стало пріоритетним завданням для міста.

Купівля тролейбусів стала можливою завдяки кредитному та грантовому договору з ЄБРР. 23 тролейбуси закуплять за кредитні кошти, а 6 – за грантові. Загальна вартість понад 5,5 млн євро, з яких близько 4,5 млн – це кошти ЄБРР. 

Нові тролейбуси складатимуть в Луцьку, до всього, 25% комплектуючих – українського виробництва. Принциповою вимогою івано-франківських чиновників до виробника було використання українських моторів.

Загалом, нові тролейбуси будуть доступними для маломобільних груп, комфортними, одна з особливостей – можливість автономного ходу. Тобто, машини зможуть проїхати певний відрізок без підключення до електромережі.

На перші поставки очікують на початку наступного року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 20:19 :12