Новини » Курйози 9 серпня, 2018, 6:41
У Бермудському трикутнику знайшли «інопланетний корабель»

Знаменитий дослідник Даррелл Міклош, який співпрацює з телеканалом Discovery, заявив, що виявив на морському дні щось, що, на його думку, може виявитися затонулим інопланетним кораблем.

Загадковий непізнаний об’єкт був знайдений в Бермудському трикутнику – районі Атлантичного океану, в якому нібито часто відбуваються аномальні явища – в тому числі зникнення морських і повітряних суден, – передає podrobnosti.ua з посиланням на Daily Mail.

Міклош, який вже багато років розшукує морські скарби, каже, що до сьогодні йому нічого подібного бачити не доводилося. Даррелл впевнений, що це об’єкт штучного походження колосальних розмірів.

Він являє собою величезний купол, від якого відходять масивні горизонтальні циліндричні «штирі», кожен з яких довжиною майже сто метрів. Вони покриті товстим шаром коралів, який дозволяє зробити висновок, що предмет лежить на дні вже не менше п’яти тисяч років.

Даррелл вважає, що знайдена ним загадкова структура – перше свідчення того, що інопланетяни відвідували Землю в далекому минулому. Перш, ніж зробити остаточні висновки, Міклош і його команда збираються досліджувати сенсаційну знахідку докладніше.

Читайте також: Знайдено затонулий «корабель скарбів»: на борту може перебувати 200 тонн золота

Даррел Міклош розшукує скарби за допомогою карти з позначками, зробленими астронавтом НАСА Гордоном Купером. У 1963 році нині покійний Купер відправився в космос на кораблі «Меркурій». За завданням уряду він відзначав на картах магнітних аномалії біля берегів США. В результаті він завдав близько ста позначок.

Сам астронавт твердо вірив в існування позаземних цивілізацій і в те, що їх представники відвідували нашу планету.

Читайте також: Корабель-привид вимило на берег Японії

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 08:40 :39