четвер, 9 серпня, 2018, 14:24 Курйози
Традиції перевірені часом: в Омську з нагоди Дня міста встановили шибеницю
Фото: newsomsk.ru
Фото: newsomsk.ru

В російському Омську з нагоди святкування Дня міста була встановлена ​​шибениця, за допомогою якої будь-який бажаючий міг сфотографуватися в образі повішеного.

Про це повідомляє «Новий Омськ».

День міста Омськ відзначав 4 і 5 серпня, але на дивну декорацію в Інтернеті звернули увагу тільки зараз. На фотографіях видно, що на міській набережній Омської фортеці встановлена ​​шибениця з петлею на кінці мотузки, довжини якої досить, щоб її на себе приміряли люди. Наскільки безпечна була конструкція, не уточнюється.

У середу, 8 серпня, заступник мера Омська Олена Шипілова розповіла, що ініціатива встановлення шибениці належить організаторам військово-історичного фестивалю «Служилые люди Сибири».

«Вони ж орієнтувалися на часи Петра І, коли шибениця була, на жаль, звичайним елементом міської обстановки. Хлопці постаралися максимально правдоподібно відтворити. Ми їх на майбутнє попередимо, щоб вони в гонитві за правдоподібністю не створювали такі екстремальні ситуації», – пояснила чиновниця.

За її словами, городянам в цілому все сподобалося. «Ті, хто був на представленні, думаю, оцінили, в тому числі, і роботу цих хлопців. Вони під сонцем в кожухах два дні бігали по берегу. Мені здається, вони навіть були засмучені, що свято закінчилося», – сказала вона.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 02:41 :10