live
Новини » Світ 100

Сергій Бондарчук пояснив, що 90% уваги британських політиків сконцентровано на Брексіті

ZIK
загрузка...
загрузка...

Боротьба із брудними грішми та людьми, які мають вплив у своїх країнах – це вже загальноєвропейські тенденції. Але все ж Британія закривається в середині свої проблем, і головне питання для країни зараз – це Брексіт.

На цьому наголосив генеральний директор «Укрспецекспорту» у 2005-2010 роках Сергій Бондарчук в ефірі проекту «HARD» з Наташею Влащенко на телеканалі ZIK.

«Певна хвиля еміграції до Британії була давно, і зараз вже йде відтік людей, які у минулому мали чи нерухомість, чи рахунки або ж компанії. Адже зараз в Британії почався курс на очищення від брудних грошей, брудної власності, а тому багато людей продають своє майно і або повертаються в свої країни, або переїздлять в інші», – пояснює Бондарчук.

Що ж до українців, додає екс-нардеп, то у Британії непроста ситуація. Тобто, правоохоронці часто проводять рейди, затримують нелегалів і депортують їх із країни.

«Українцям часто не дають можливість відкривати рахунки в британських банках, адже структури вважають небезпечним мати у майбутньому якість проблеми із грішми, у яких невідоме походження.

Боротьба із брудними грішми та людьми, які мають вплив у своїх країнах – це вже загальноєвропейська тенденції. Спілкуючись із українськими олігархами, я пояснював, що час змінюється, і або вони допоможуть змінити правила гри в середині країни, або їх чекає не дуже гарне майбутнє.

Але все ж Британія закривається в середині свої проблем, і головне питання для країни зараз – це Брексіт. Так, фактично 90% своїх сил британські політики витрачають сама на цей процес», – констатував Сергій Бондарчук.

Як повідомлялося, Бондарчук заявив про «грабіж і рекет» Петра Порошенка на посаді секретаря РНБО.

Loading...
Loading...
Loading...