Новини » Політика 9 серпня, 2018, 21:38
Політолог Бушанський: Доля Сенцова – вирок для США і ЄС
ZIK
ZIK

Доля Олега Сенцова - вирок для ЄС і США. Вони разом з нами боролися проти нацизму, а тепер опинилися безсилими перед народженням російського неоімперіалізму.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Валентин Бушанський.

Як вже повідомлялося, лист матері засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова з проханням про його помилування надійшов до Адміністрації президента РФ, але поки відповіді немає.

Гість програми вважає, що 20 століття дало нам урок, що війни, катастрофи починаються тоді, коли людина перетворюються на генетичний матеріал, коли людей починають відправляти у концентраційні табори та арештовувати просто так. Так народжується тоталітаризм і в Росії цей тоталітаризм триває.

«Анонсували, що президент Франції Еммануель Макрон говоритиме з Путіним про Олега Сенцова. Макрон вже мав можливість говорити з Путіним, але чомусь вони вважають за доцільніше спочатку говорити про бізнес, про північний потік, футбол, а потім про Олега Сенцова.

Доля і справа Олега Сенцова – це вирок для ЄС і США, які пережили Другу світову війну і разом з нами боролися проти нацизму, а тепер опинилися безсилими перед народженням російського неоімперіалізму. Треба розставляти пріоритети, треба на перше місце поставити людину, як абсолютну цінність у цьому світі», – переконаний Бушанський.

За словами політолога, ставлення до Олега Сенцова у Росії абсолютно типове для РФ, де ставлення до людей, як до кріпаків.

«Вони мислять – «Ми прийшли в Крим і це вже наша вотчина, а всі жителі наші холопи». Те що Олег Сенцов заявляє, що він громадянин України їх це не цікавить. Вони думають – «Ви громадянин РФ, ви наш холоп Олег Сенцов і тому ми можемо робити все що завгодно. Холопи право голосу не мають». Це російське ставлення до всіх людей, це сутність їхньої ментальності, ставлення до людей, як до рабів», – зазначив політолог.

Пан Башанський замислюється над тим, для чого взагалі російській владі процес над Олегом Сенцовим, та для чого їм цей в'язень. За його словами, вони не можуть інакше, так працює вся російська машина. 

«Тому окрім українських в'язнів у російських в'язницях також є росіяни, яких відставляють за грати ченрез перепости в соціальних мережах, за карикатури на Гундяєва, за якісь висловлювання щодо Путіна. Ця машина поглинає всіх, чужих і своїх», – зауважив Бушанський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 01:21 :14