Новини » Політика 9 серпня, 2018, 12:49
Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис Арсену Авакову
Арсен Аваков. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН
Арсен Аваков. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

За результатами перевірок дотримання антикорупційного законодавства в державних органах Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис міністру внутрішніх справ Арсену Авакову та скерувало до суду ще три протоколи про адміністративні правопорушення щодо посадовців.

Про це повідомила прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції.

Зазначається, що за результатами перевірки у Міністерстві внутрішніх справ встановлено, що відповідальні посадові особи міністерства, порушивши вимоги статті 49 закону «Про запобігання корупції», не повідомили Національне агентство про 30 випадків неподання чи несвоєчасного подання декларацій посадовцями МВС.

Також у НАЗК встановили, що в порушення статті 53 міністерство не забезпечило належних умов для того, аби працівники могли інформувати про порушення вимог закону іншою особою через офіційний веб-сайт МВС.

Згідно з приписом, у НАЗК вимагають усунути виявлені порушення, провести службове розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню правопорушень, та за його результатами вжити заходів у встановленому законом порядку.

Крім цього, за результатами планових перевірок, проведених у державних органах, складено та направлено до суду три протоколи про адміністративні правопорушення щодо посадовців. Так, дві посадові особи МВС несвоєчасно подали декларації перед звільненням, а начальник Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області не подав повідомлення про суттєві зміни у майновому стані після отримання доходу на суму, що перевищує 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Нагадаємо, зловмисники створили фішинговий ресурс Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 10:55 :23