четвер, 9 серпня, 2018, 12:33 Регіони
На Волині відбудуться Європейські дні добросусідства

Хорошою традицією на Волині стало проведення Європейських днів добросусідства. Їх головна мета – побудова тісних партнерських відносин, пропагування відкритого і приязного кордону між Європейський Союзом і Україною.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної політики ОДА.

Зокрема, цьогоріч міжнародні заходи відбудуться у два етапи: 9-12 серпня в Шацькому районі, а саме у населених пунктах Адамчуки-Збереже (Кордон-1055) та 19 серпня – в Іваничівському районі на території сіл Кречів-Крилів (Кордон-835). Це – безпосередньо біля лінії українсько-польського державного кордону.

У рамках святкування заплановано велопробіг Збереже-Світязь-Збереже під назвою «Україна на велосипеді», змагання з веслування на байдарках Бугом, біговий екомарафон SUNRISE SVITAZ, рибальські змагання, ІХ Міжнародна конференція «Наше Полісся, Наш Буг», Надбужанський ярмарок.

Також відбудуться музично-мистецькі дійства, екуменічна молитва, виставка-продаж робіт народних умільців, майстер-класи, виїзна торгівля, презентація та дегустація української кухні «Щедрий спас», інтеграційні заходи для дітей та молоді.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 10:39 :31