Комфорт, стандарт та економ: «Укрзалізниця» розділить поїзди на класи

Ілюстративне фото/ intvua

До кінця літа «Укрзалізниця» планує розділити поїзди на три класи – комфорт, стандарт і економ.

Про це розповів начальник департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення «Укрзалізниці» Олександр Красноштан, повідомляє «Економічна правда».

Він зазначив, що на сьогоднішній день «Укрзалізниця» знаходиться на фінальній стадії узгодження змін з Мінінфраструктури.

«Ідея в тому, що якщо пасажир купує квиток на поїзд класу комфорт, він отримає новий вагон (термін служби до 10 років), біотуалети, кондиціонування і т. д. Це буде повний пакет послуг. Ми припускаємо, що в поїздах класу комфорт будуть тільки купе і СВ-вагони. Маршрутна швидкість в таких поїздах буде становити не менше 70 км/год, це буде найзручніший час прибуття поїзда», – сказав він.

«У поїздах типу стандарт будуть допускатися плацкарти хорошого рівня, з кондиціонером, з біотуалетом. У цих поїздах буде швидкість менше, ніж 70 км/год. В економ-поїздах будуть вагони старшими, можлива відсутність біотуалету і кондиціонера», – розповів Красноштан.

Говорячи про вартість квитка, начальник департаменту пасажирських перевезень далекого прямування УЗ відзначив, що залізничне відомство планує самостійно регулювати ціну квитка на поїзди класу комфорт і стандарт, а регулювання ціни на потяги класу економ залишити за державою.

«Якщо це вдасться, відбудуться позитивні зміни як для пасажира, так і для УЗ, адже ми на багатьох напрямках хотіли б знизити ціну на квиток», – повідомив Красноштан.

Нагадаємо, із 18 червня «Укрзалізниця» підготує для пасажирів нове меню. Серед запропонованих страв: три види супів, каші, картопля і навіть паста Болоньєзе. Солодкоїжкам на вибір пропонують чимало десертів.Loading...