Новини » Політика 9 серпня, 2018, 21:55
Дерев'янко готує повернення Саакашвілі в Україну
ZIK
ZIK

Ми робимо все для того, щоб пан Михайло повернувся в Україну. Ми пропонуємо свій порядок денний, щоби Україна не стала частиною олігархату і частиною старої системи, а щоб вона почала ставати новою та сильною державою.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Юрій Дерев’янко.

Як повідомлялося, колишній президент Грузії та екс-очільник Одеської області Міхеїл Саакашвілі, який зараз перебуває в Нідерландах, хоче повернутися до Грузії до президентських виборів цієї осені.

Про це він розповів для телеканалу RTVI, передає «Українська правда».

Відповідаючи на питання глядачки, як зараз почуває себе Саакашвілі, який багато чого обіцяв українцям, але у результаті зник, народний депутат зазначив, що Міхеїл Саакашвілі зараз перебуває в Амстердамі, але опинився він там не за своєю волею.

«Ви знаєте, що злочинний режим Порошенка видворив його з України, щоби не мати тут політичного опонента. Вони думали, що таким чином вони зможуть тиснути і впливати на політичну силу «Рух нових сил», яку я також представляю у парламенті. Та насправді рук ніхто не опустив, ми продовжуємо нашу боротьбу», – заявив Юрій Дерев’янко.

Член Ради партії «Рух нових сил» підкреслив, що він робить усе можливе для того, аби Саакашвілі повернувся в Україну.

«Ми сьогодні пропонуємо свій порядок денний для того, щоби Україна не стала частиною олігархату і частиною старої системи. Ми хочемо, щоб Україна почала ставати сучасною країною, новою, сильною і такою, з якою люди ніколи не будуть утікати. Ми продовжуємо працювати в Україні. Розбудовуємо й формуємо команду людей, які підтримують наші позиції», – розповів пан Дерев’янко.

Політик наголосив: навіть перебуваючи за кордоном, Саакашвілі докладає чимало зусиль до перебудови України.

«Тому перед нами все попереду. Ми маємо викинути увесь непотріб, який засів у кабінетах. Ми маємо витіснити його новою політичною силою. І зараз ми цим активно займаємося», – повідомив Юрій Дерев’янко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 01:24 :48