Новини » Курйози 9 серпня, 2018, 17:34
Бранці моря: у мережі з’явився проект корабля-в’язниці для топ-корупціонерів
Фото: Panama Papers Jail/© 1week1project
Фото: Panama Papers Jail/© 1week1project

Архітектори з Паризької школи архітектури представили проект корабля-в’язниці Panama Papers Jail. Назва була вибрана неспроста. Згідно із задумом, саме тут будуть проводити свої дні фігуранти фінансового скандалу, пов’язаного з так званими «Панамськими документами».

Архітектори Аксель де Стампа (Axel de Stampa), Сільвен Мако (Sylvain Macaux) і Гійом Дево (Guillaume Devaux) з Паризької школи архітектури показали своє творіння Panama Papers Jail – мабуть, найоригінальніший проект в’язниці на сьогоднішній день. Передбачувані ув’язнені – фігуранти фінансового скандалу, пов’язаного з «Панамський документами».

«Панамські документами» – це витік конфіденційних документів панамської юридичної компанії Mossack Fonseca & Cо., яку в 2012 році журналісти називали лідером галузі в країні. Опублікована в 2016 році Міжнародним консорціумом журналістських розслідувань інформація стосувалася прихованої власності політиків.

Фото: Panama Papers Jail/© 1week1project
Фото: Panama Papers Jail/© 1week1project

Згідно з проектом в’язниці, камери розташовуються над палубою судна. Але ще більш оригінально те, що вони відкриті. Тобто з одного боку перед ув’язненим решітка, а з іншого – океан. Щось схоже, до речі, ми могли бачити в серіалі «Гра престолів», де один з головних героїв, Тіріон Ланністер, був укладений в «небесну камеру».

Фото: Panama Papers Jail/© 1week1project
Фото: Panama Papers Jail/© 1week1project

Всього на борту будуть знаходитися 3,3 тис. ув’язнених. Кожен з них отримає камеру площею 9 квадратних метрів. Всі камери разом утворюють гігантські «вітрила». Крім них на кораблі розмістять майстерню, адміністративний центр і їдальню. У носовій частині судна розташують спортивне поле, а в центральній частині – майданчики для вирощування сільськогосподарських культур. У вантажній трюм хочуть помістити апаратуру для опріснення води. Персонал корабля буде жити ближче до корми.

Судно з ув’язненими буде ходити в міжнародних водах недалеко від Панами. Очевидно, корабель буде знаходитися далеко від берегів, щоб ні у кого з ув’язнених не було спокуси ризикнути життям і стрибнути в воду з надією доплисти до бажаної волі.

Нагадаємо, знайдено затонулий «корабель скарбів»: на борту може перебувати 200 тонн золота.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 13:52 :46