четвер, 9 серпня, 2018, 15:48 Політика
Борис Херсонський: Путін хоче, щоб Сенцов помер
Олег Сенцов. Фото: unian.ua/Reuters
Олег Сенцов. Фото: unian.ua/Reuters

Український поет, перекладач, психіатр Борис Херсонський перепостив звернення ініціативної групи українського ПЕНа – лист до Путіна з вимогою звільнити Олега Сенцова, також він підписав чимало звернень на адресу світової громадськості на захист українських політв’язнів в Росії. Проте, Борис Херсонський каже відверто, що жодного впливу на Путіна ні митці, ні світова громадськість не мають.

Про це Борис Херсонський написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Бажання показати усьому світові, що Росія нікого не слухає і йде своїм шляхом, незважаючи на людство – одна з найважливіших рис політики Путіна. Він буде діяти всупереч. Він ХОЧЕ, щоб Сенцов помер, бо це доведе всьому людству, що «Росію не подолати». Так працює його мозок», – зазначив Борис Херсонський.

У цьому контексті Б. Херсонський звертається до Олега вже втретє: «Треба припинити голодування. Треба повернутись до життя. Не дамо ворогу радіти. Ви переживете його і, найімовірніше, його жахливу політику. У черзі на той світ він – попереду Вас. Його чекає сторінка в підручниках історії Росії. Вас чекає воля. Вас чекає Україна».

Нагадаємо, учора, 8 серпня, двоюрідна сестра режисера Олега Сенцова Наталя Каплан повідомила, що він у дуже важкому стані – політв’язень майже не встає.

Лист матері засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова з проханням про його помилування надійшов до Адміністрації президента РФ, але поки відповіді немає.

16 травня, український політв’язень Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування. Таким чином він вимагає відпустити всіх українців, утримуваних у Росії та анексованому Криму.

Уповноваженій Верховної Ради України з прав людини Людмилі Денисові під час її візиту до РФ в зустрічі Олегом Сенцовим відмовили.

Тим часом відомі російські журналісти, режисери, актори звернулись до президента Росії Володимира Путіна з проханням помилувати українського політв’язня. Сам же Сенцов не звертатиметься до Путіна з проханням про помилування.

21 червня Людмила Денисова повідомила, що у Олега Сенцова – проблеми з серцем і нирками.

Читайте більше новин на тему: Олег Сенцов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 16:44 :38