Новини » Світ 9 серпня, 2018, 8:05
Астрономи виявили 44 екзопланети, подібні до Землі
Фото: R HURT (IPAC)/JPL-CALTECH/NASA
Фото: R HURT (IPAC)/JPL-CALTECH/NASA

Вчені виявили 44 yjds екзопланети за раз завдяки даним з телескопа Kepler. За звичай спостереження закінчувалися реєстрацією не більше десятка космічних тіл.

Про це повідомляє «Укрінформ», посилаючись на Newsweek.

Цього ж тижня вчені виявили цілу низку нових дивний і надзвичайних планет, серед яких є і подібні до Землі за своїм розміром. А деякі з них так швидко кружляють навколо своєї зірки, що роблять одне обертання навколо орбіти швидше, ніж минає земна доба. «Було приємно виявити таку велику кількість невеликих планет», – сказав астроном Джон Лівінгстон.

«16 з них такі ж, як і Земля, одна виявилася надзвичайно малою і подібною до Венери, що особливо цікаво. Адже такий розмір близький до межі можливості виявлення. Чотири планети обертаються навколо своєї зорі менш, ніж за 24 години. Іншими словами, рік на цих планетах коротший, ніж день на Землі», – додав він.

Команда вчених особливо захоплена іншими 18 виявленими планетами у складних планетарних системах.

За словами Лівінгстона, вони можуть допомогти зрозуміти краще район, в якому розташована наша сонячна система. «Дослідження цих систем допоможе нам усвідомити, як планети і навіть наша власна сонячна система була сформована.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 15:56 :57