Новини » Економіка 8 серпня, 2018, 18:25
Засновник школи ОСББ пояснив «мільярдну» схему заробітків олігархів на тарифах
ZIK
ZIK

У підсумку різницю внаслідок надання субсидій сплачує не держава, а платник податків, тобто пересічний громадянин, який є кінцевим споживачем.

Про це заявив засновник школи ефективного ОСББ, депутат Броварської міської ради Андрій Саук у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Поділ споживачів послуг на населення і комерційні підприємства призводить до того, що ця схема є найбільш корумпованою. «Саме тут заробляють свої мільярди наші олігархи. Часто ми чуємо про такі махінації, коли ресурс продається начебто населенню, а насправді – підприємствам. І тільки на одній такій оборудці олігархи заробляють кілька мільйонів», – пояснив Андрій Саук.

До того ж, підкреслює депутат Броварської міськради, МВФ також постійно вимагає від України, щоб і для населення, і для юридичних осіб були однакові ціни.

«Міська влада має вкладати гроші саме в те, щоб допомагати населенню енергомодернізувати їхнє житло, щоб вони могли менше споживати, а не більше витрачати.

Я нещодавно чув, що одне домоволодіння в Дніпропетровській області використовує 3 000 кіловат електроенергії на місяць. І хоч ця багатодітна родина отримує субсидію, але у підсумку різницю сплачує не держава, а платник податків, тобто пересічний громадянин, який є кінцевим споживачем», – зауважив Андрій Саук.

Як повідомлялося, експерти наголошують, що за чотири роки уряд так і не спромігся створити єдиного реєстру субсидіантів. На пільги держава виділяє 70 мільйонів гривень, тоді як на енергозбереження – лише два.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 00:25 :10